Sondy

Ultrazvukové sondy jsou nedílnou součástí ultrazvukých přístrojů. Na jejich typu a kvalitě závisí výsledná kvalita diagnostick...

Ultrazvukové sondy jsou nedílnou součástí ultrazvukých přístrojů. Na jejich typu a kvalitě závisí výsledná kvalita diagnostického zobrazení celého systému.

Nabídka naší firmy obsahuje ultrazvukové sondy výrobců všech značek a zajišťujeme i opravy poškozených sond a jejich pozáruční servis.

 

 

Sondy
612 položek

Sondy rozdělujeme dle použití, tvaru sondy a uspořádání. Základními sondami jsou sondy lineární, konvexní a sektorová, pro speciální aplikace se používá např. sonda tužková, jícnová a typu array.

Naším cílem je vyhovět každému zákazníkovi výběrem nejvhodnější sondy pro konkrétní použití. Můžeme nabídnout sondy nové, použité, neoriginální kompatibilní (generika) a nebo opravy stávajících poškozených sond s možností zapůjčení sondy po dobu opravy. Čerpáme z mnohaletých zkušeností a známe parametry a kvality jednotlivých sond u konkrétních ultrazvuků v praxi a tím dokážeme pomoci při rozhodování s výběrem ultrazvuku versus sonda.

 

Co píšeme o ultrazvucích pro kardiologii