Ultrazvukové sondy jsou nedílnou součástí ultrazvukých přístrojů. Na jejich typu a kvalitě závisí výsledná kvalita diagnostického zobrazení celého systému.

image

Sondy rozdělujeme dle použití, tvaru sondy a uspořádání. Základními sondami jsou sondy lineární, konvexní a sektorová, pro speciální aplikace se používá např. sonda tužková, jícnová a typu array.

Naším cílem je vyhovět každému zákazníkovi výběrem nejvhodnější sondy pro konkrétní použití. Můžeme nabídnout sondy nové, použité, neoriginální kompatibilní (generika) a nebo opravy stávajících poškozených sond s možností zapůjčení sondy po dobu opravy. Čerpáme z mnohaletých zkušeností a známe parametry a kvality jednotlivých sond u konkrétních ultrazvuků v praxi a tím dokážeme pomoci při rozhodování s výběrem ultrazvuku versus sonda.

 

Co píšeme o ultrazvucích pro kardiologii

MEDtechnic v Barceloně 2023

MEDtechnic v Barceloně 2023

Ve dnech 30. a 31.8.2023  proběhlo setkání evropských distributorů společnosti Vinno. Akce proběhla ve španělském hlavním městě Katalánska - Barceloně.

 

 

 

Otevřít článek MEDtechnic v Barceloně 2023
Vetclasses 2022 - kongres pro praxi malých zvířat

Vetclasses 2022 - kongres pro praxi malých zvířat

V pátek a v sobotu, 7.-8. října 2022 jsme se zúčastnili tradičního kongresu pro praxi malých zvířat VETclasses 2022, který se konal v KC Aldis v Hradci Králové.

Jako vystavovatelé jsme se mohli setkat s našimi stávajícími i novými zákazníky z oblasti veterinární praxe, kteří u našeho stánku soutěžili o 6 lahví kvalitního kutnohorského vína.

Otevřít článek Vetclasses 2022 - kongres pro praxi malých zvířat
Medtechnic na výstavě zdravotnické techniky Medica 2022

Medtechnic na výstavě zdravotnické techniky Medica 2022

Ve dnech 14.-17.11.2022 jsme opět vyrazili na největší výstavu v Evropě zaměřenou na medicínu a zdravotnickou techniku. Medica se konala tradičně v Düsseldorfu. Jde o mezinárodní akci, kde se setkávají tisíce odborníků a firem z celého světa.

Otevřít článek Medtechnic na výstavě zdravotnické techniky Medica 2022