Ultrazvuky

Ultrazvukové přístroje jsou nedílnou součástí ordinací většiny lékařských specialistů z oboru GYNEKOLOGIE, KARDIOLOGIE, UROLOG...

Ultrazvukové přístroje jsou nedílnou součástí ordinací většiny lékařských specialistů z oboru GYNEKOLOGIE, KARDIOLOGIE, UROLOGIE, ORTOPEDIE, RADIOLOGIE atp.

V poslední době nacházejí tyto přístroje své uplatnění i v ordinacích PRAKTICKÝCH lékařů při rychlé diagnostice vnitřních orgánů.

Nabídka naši firmy obsahuje ultrazvukové systémy nejen renomovaných značek jako jsou PHILIPS, GE, SAMSUNG, TOSHIBA, SIEMENS, ESAOTE, HITACHI / ALOKA  ale i přístroje předních výrobců systémů střední výkonostní kategorie kam lze zařadit výrobce VINNO, SONOSCAPE, CHISON, MINDRAY atp.

Ultrazvuky

Podle specializace

Kardiologie
Kardiologie
Veterina
Veterina
Gynekologie
Gynekologie
Endokrinologie
Endokrinologie
Urologie
Urologie
Radiologie
Radiologie
Ortopedie
Ortopedie
181 položek

Není ultrazvuk jako ultrazvuk

Každý lékařský specialista má na ultrazvukové vyšetření jiné nároky a požadavky. Víme které ultrazvuky se hodí více na vyšetření břicha, které na vyšetření štítné žlázy, srdce, prostaty, žilního systému dolních končetin, nebo například pro potřeby prenatální diagnostiky.

Pokud potřebujete pracovat s ultrazvukem v terénu, máte málo místa v ordinaci, nebo chcete používat ultrazvuk i na jiném pracovišti, existuje celá řada přenosných ultrazvukových přístrojů v opačném případě by měl všechny požadavky splnit přístroj stacionární.

Samostatnou kategorií jsou použité, nebo demonstrační přístroje, které často nabízí velmi zajímavý poměr cena / výkon. Spolu s plnohodnotnou zárukou se z této kategorie stává oblíbená alternativa pro mnoho našich zákazníků.

Co píšeme o ultrazvucích pro kardiologii